KURUM PROFİLİ

Mücevher Butiği Konsepti
Mücevher sektöründe ‘mücevher butiği’ anlayışıyla ürünler üreten Kaff Diamond, kişiye özel ve butik ürünleri ile dikkat çekmektedir. Üretiminin %90’ını adetli özel ürünler olarak gerçekleştiren markanın %10’luk küçük bir kısmı genele hitap etmektedir. Kaff Diamond’un en büyük özelliği, tüm ürünlerinin bir konsepte bağlı olarak adetli ve tamamen el işçiliği ile üretilmesidir.

MARKA SERÜVENİ

Kaff Diamond Markası Köklü Geçmişin Mirasıdır.
Kaff Diamond, 1965 yılından bu yana faaliyet gösteren Aydoğan Mücevheratın deneyimlerinden kuruldu. Kaff Diamond markası ile, geleneksel mücevherat sektörünün 35 yıllık deneyimini yeni bir çizgiye taşıdık. Geleneği geleceğe taşırken bilgi ve tecrübemiz ile hareket ettik.  Zanaatı değere dönüştüren uzun yılların deneyimi ile en iyiyi hedefleyerek çalıştık.
 
Ahmet Aydoğan
Kurucu Başkan

Kaff Diamond Markası Geleceğe Olan İnancın İmzasıdır.
Kaff Diamond köklü bir geçmişin mirasıdır. Devraldığım geleneği çağın modern vizyonu ile şekillendirerek 2000 yılında Kaff Diamond markasını yarattık. Kişiye özel tasarımlar hazırlayarak butik kuyumculuk hizmeti verdiğimiz genç markamız uzun yılların deneyiminin sağlam temelleri üzerinde şekillendi. Güçlü ve köklü yapısı, genç ve dinamik vizyonu ile Kaff Diamond markasını kısa zamanda sektörünün öncü yapılarından biri haline getirdik. Diyebilirim ki, bugün sahip olduğu çizgisi, marka değeri ile Kaff Diamond geleceğe olan inancın imzasıdır.
 
Oğuzhan Aydoğan 
Genel Müdür